Το “sculp” (παιχνίδι με τις λέξεις sculpture και scalp) είναι ένας χώρος που απευθύνεται κυρίως σε ένα νεανικό κοινό, γι’ αυτό επιχειρήσαμε να δημιουργήσουμε έντονα οπτικά ερεθίσματα, εμπνευσμένα από μια αισθητική pop-art. Δημιουργήθηκε έτσι ένα νεανικό και ευχάριστα φλύαρο περιβάλλον.
Ως κυρίαρχο μοτίβο χρησιμοποιήθηκε ο κύκλος, ένα σχήμα με απόλυτη σαφήνεια και απλότητα, σε πολλαπλούς συνδυασμούς μεγεθών και χρωμάτων.