Ακόμα ένα νέο κατάστημα “Ζωή & Υγεία” με τρόφιμα ήλθε να προστεθεί δίπλα στο προηγούμενο.
Η αισθητική ενοποίηση του νέου αυτού χώρου βιολογικών τροφίμων με το παλαιότερο (καλλυντικά και συμπληρώματα διατροφής), οδήγησε στη δημιουργία ενός καταστήματος με παρόμοιες σχεδιαστικές αρχές οργάνωσης του εσωτερικού χώρου, αλλά με διαφοροποίηση ως προς τα υλικά και τα χρώματα.
Η ίδια λογική της μάσκας εφαρμόσθηκε και στην πρόσοψη του καταστήματος. Σχεδιάστηκε ένα δεύτερο φωτεινό ταμπλό πάνω στο οποίο συνεχίζουν οι καμπύλες τροχιές της πεταλούδας με μια νέα χρωματική γκάμα.